Premium Güvenlik

SİZİ TANIYAN VE 7/24 KORUYAN GÜVENLİK SİSTEMİ

Güvenlik risklerinize yönelik tasarlanan Eyedius Premium Güvenlik, yapay zeka teknolojisi ile günün 24 saati sizin yerinize kamera görüntülerini analiz ederek, çalışanlarınızı tanır, müşterilerinizi ayırt eder ve istenmeyen ziyaretçilere karşı sizi uyararak bütüncül güvenlik hizmeti sunar.

Başla!
 • Sizin Yerinize İzler

  Onlarca kamera görüntüsünü izleme zorunluluğunu ve insan odaklı hataları ortadan kaldırır.

 • 24 Saat Koruma

  Yalnızca geceleri değil günün 24 saati kameraları analiz ederek, bütüncül güvenlik hizmeti sağlar.

 • Dinamik Uyarılar

  Güvenlik risklerinize göre dinamik uyarılar üretir, her alana özgü esnek kullanım imkanı sunar.

 • Kişileri Tanır

  Yapay zeka teknolojisi ile kişilerin yetkisini (çalışan, müşteri, davetsiz misafir) ayırt ederek, odaklı güvenlik uyarıları iletir.

 • Açık Alan Koruma

  İç ortam güvenliğinin yanı sıra açık alanda da etkilenmeden yüksek doğruluk ile çalışır.

7/24 Analiz

 

Günün Her Anında Eyedius Yanınızda

Güvenlik, günün anında öncelikli ihtiyaçlar arasındadır. Mevcut güvenlik kameralarını 7/24 analiz eden Eyedius, sadece geceleri devreye alınan eski teknoloji sistemlerinin çok ötesinde bir yaklaşımla; ortamda bulunan kişileri tanıyarak, işletmeniz boş kaldığı ya da yetkili kişilerin ortamdan ayrıldığı her an aktif hale gelerek yüksek güvenlik hizmeti sunar.

Yetkili Tespiti

Sizi Tanıyan Yapay Zeka Teknolojisi

İşletmeniz içerisindeki her alanın güvenlik ihtiyacı aynı değildir. Ek güvenlik gerektiren özel alanlarınızda içeri bulunan tanımladığınız kişileri, çalışanları ve davetsiz misafirleri ayırt ederek yalnızca güvenlik riski taşıyan kişilere uyarı üretir, alarmlarınızı daha verimli hale getirir.

 

 

Açık Alan Analizi

Her İşletmeye Uygun Çözümler

Onlarca kamera ile donatılan işletmenizi, dijital kalkanı ile koruyan Eyedius Premium Güvenlik’e emanet edin. Güvenlik ihtiyacınıza yönelik her kameraya yönelik riskler önceden tanımlanır ve proaktif uyarılar üretir. Üstelik iç ortamın yanı sıra açık alanlarda da çalışarak, fabrikadan konut siteye, ofislerden plazalara kadar her işletmeye uygun güvenlik hizmeti sunar.

Ek Donanım Yok

Yapay Teknolojisine Sahip Asistanınız

Marka ve model bağımsız mevcut kameralarınızı hiç bir ek kamera ve kablolama maliyeti olmadan Eyedius Premium Güvenlik ile akıllı hale getirebilir; hata yapmayan, yorulmayan, gözden kaçmalara yer vermeyen bir güvenlik asistanına sahip olarak mevcut güvenlik ekiplerinizin daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

KURULUM

EYEDIUS PREMIUM GÜVENLİK NASIL ÇALIŞIR?

 • 1.
  Yetkili Tanımlama
  İşletmeye bağlı tüm yetkililerin mobil uygulama üzerinden kaydı gerçekleştirilir.
 • 2.
  Alarm Kapatma
  Ortak kullanım alanlarında esnek uyarı sistemi ile alarm pasif konuma alınır.
 • 3.
  Yetki Doğrulama
  Özel alanlarda ise tespit edilen kişilerin yüzü ve yetkisi karşılaştırılır. Yetkili kişilere herhangi bir alarm üretilmez.
 • 4.
  Kullanmaya Başlayın
  Yetkisiz kişi tespiti durumunda mobil bildirim ya da olay yerinde sistemi sistemi devreye alınır. *Konut site gibi güvenlik personeli olan alanlarda uyarı önce güvenliğe, sonra siren sistemine gönderilme seçeneğine sahiptir.
PAKETLER

İhtiyacınıza Yönelik Akıllı Fiyatlandırma

Eyedius Premium Güvenlik faydaları ve çok daha fazlasına yalnızca 650 liradan başlayan fiyatlarla ve 12 ay taksitli bir ödeme planıyla sahip olabilirsiniz. Üstelik bütçenize uygun aylık bedellerle sunulan Eyedius Mobil Asistan sayesinde 7/24 sizin için çalışan asistanınızın keyfini çıkarın.Daha fazla sorun var mı?
Bizi ara… 0542 393 34 87(EYEDIUS)
veya ziyaret et: Yardım Merkezi

Bilgilerinizi Tamamlayın

Bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz.

Sık sorulan sorular

Sistem nasıl çalışır?

Kameralarınızın bağlı olduğu ağdaki herhangi bir bilgisayarınıza “Eyedius Cloud Connection” aracını yüklersiniz. Kameralarınızı tanımladıktan sonra bu araç görüntülerinizi 24 saatlik dilimlerde bulut sistemde analiz eder; ve size özel ara yüzünüzde ihtiyacınız olan tüm sayım, içeride kalma, demografik, yoğunluk verilerinizi oluşturarak raporlar.

Neden “Efficiency” tercih etmeliyim?

Eyedius’un kendine özgü “body-id” teknolojisiyle yüz anahtarı gerekmeden ve adım başı kamera koymadan -mevcut kameralarınızı olduğu gibi kullanarak- ziyaretçilerinizi ölçümleyebilir ve ayak izi haritalarını oluşturabilirsiniz. Üstelik işletmenize herhangi bir donanım ya da sunucu da kurmadan.

Ekranlarda anında bildirim yapabilir miyim?

“Gerçek zamanlı” analiz yapmak isterseniz, işletmenize bir sunucu kurarak müşterilerinizin demografik analizlerine göre, o zaman dilimi için göstermek istediğiniz promosyon veya mesajları paylaşabilir; müşterilerinizin ilgisini çekebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Bu çözüm bir ek paket olarak sunulmaktadır.

Kameralar için özel bir ihtiyaç var mı?

Hayır. Güvenlik kameralarınızı olduğu gibi ve hiçbir ekleme gerekmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yalnızca analiz açılarının istikrarlı olması gerekmektedir. Bu konuda Eyedius teknik ekibi sizlere yardımcı olacaktır.

Sunucuya ihtiyaç var mı?

Ekranda anlık bildirim yapmak; işletmenizdeki kişi sayısına göre uyarılar vermek gibi “gerçek zamanlı” ihtiyaçlarınız için sunucu gereklidir. Bunların haricindeki tüm analizler tamamen bulut üzerinde işlenir.

Teknolojiyi nasıl test edebilirim?

İş ortaklarımızın web ara yüzümüzde bulut analiz araçlarına erişimi bulunmaktadır. Kendi kamera görüntülerinizi bulut analiz araçlarına yükleyerek sonuçlarını canlı şekilde görebilirsiniz. İş ortağımız size bu konuda yardımcı olacaktır. İster nesne tanıma, ister yüz tanıma, ister yüz analizi sonuçlarını kendi görüntülerinizle deneyimleyebilirsiniz.

Bir sorum olursa ne yapmalıyım?

Bize 0542 EYEDIUS (393 34 87) numaralı telefondan veya online destek sistemimizden her zaman ulaşabilirsiniz.

Size en uygun Eyedius çözümleri ve ihtiyacınıza özel çözümler için bizimle iletişime geçin!