Konforlu Geçiş

Cep Telefonunuzu, Kimlik Kartınızı Dijital Anahtara Dönüştürün

İşletmenizdeki araç ve yaya geçişlerinde her bir geçiş noktası için birbirinden bağımsız donanımlar ve bu donanımlar için farklı geçiş yöntemlerinin yarattığı karmaşa ve masrafa Eyedius son veriyor. Eyedius’un Konforlu Geçiş çözümleri ile akıllı telefon ya da kimlik kartınızı dijital kişisel anahtarlara dönüştürerek, tüm bina erişimini daha verimli ve güvenli yönetin.

Başla!
 • Hızlı Erişim

  Hem yaya hem de araç geçişi için ayrı ayrı ürüne ödeme yapılmasının önüne geçerek, tüm geçişler tek çatı altında yönetilir.

 • Altyapı Maliyeti Yok

  Mevcut kapı, turnike, bariyer, güvenlik sistemine entegre olarak ek kablolama ve altyapı maliyeti oluşturmaz.

 • Donanım Bağımsız

  Cep telefonu ya da mevcut kart ile geçiş imkanı sunarak ek kart maliyetini ortadan kaldırır.

 • Modüler Yapı

  Her geçiş noktasına özgü farklı yetki tanımlayarak güvenlik seviyesi kişiselleştirilir.

 • Esnek Ödeme

  Yalnızca 12 aylık taksit imkanı ile geçiş lisansına süresiz sahip olursunuz.

DONANIM BAĞIMSIZ

Altyapı Maliyetini Ortadan Kaldırın

Turnike, bariyer ya da elektronik kapılarınızı daha güvenli hale getirmek için ek altyapı maliyetine ihtiyacınız yok. Marka ve model bağımsız kullandığınız tüm geçiş sistemlerine entegre olabilen Eyedius çözümleri ile temassız ve güvenli geçişi deneyimleyin.

AKILLI GEÇİŞ

Geçiş Anahtarınızı Siz Belirleyin

Geçiş yapmak için kart, çip, etiket gibi ekstra anahtarlar satın almanıza artık gerek yok, mevcut telefon ve kimlik kartınızı kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzu Eyedius yapay zekasına sahip asistanınız ile anahtar olarak kullanabilir, kimlik kartınız ya da ulaşım kartınızı binalarınız için geçiş kartına dönüştürebilirsiniz.

MİSAFİR GEÇİŞ

Misafirlerinize Özel Dijital Anahtar Oluşturun

Eyedius Konforlu Geçiş çözümleri ile her misafire özgü kart tanımlanması, kayıp çalıntı, unutma gibi durumlara karşı oluşan tüm maddi kayıpların ve güvenlik açıklarının önüne geçin. Mobil uygulama üzerinden misafirlerinize özgü tek seferlik dijital geçiş anahtarı tanımlayabilir, misafirlerinizin temas alanını minimize ederek, kendi akıllı cihazları ile geçiş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Yüz Doğrulama İle Güvenlik Seviyesini Yükseltin

Güvenlik seviyesine göre geçiş yöntemlerini kişiselleştirin. Kart okutma sırasında mevcut kameralarınız ile yüz doğrulama yapabilir, kartların el değiştirmesine ya da kopyalanmasına bağlı oluşabilecek güvenlik açıklarını kapatabilirsiniz.

KURULUM

EYEDIUS KONFORLU GEÇİŞ NASIL ÇALIŞIR?

 • 1.
  Yetki Tanımlama
  İşletmeye bağlı tüm yetkililerin mobil uygulama üzerinden kaydı ve yetki tanımlaması gerçekleştirilir.
 • 2.
  Telefon ile Geçiş
  Cep telefonu geçiş seçeneğinde mobil aplikasyon üzerinden geçiş noktası seçilerek, giriş sağlanır.
 • 3.
  Kimlik Kartı ile Geçiş
  Kimlik kartı ile geçiş seçeneğinde geçiş noktasında kimlik kartı okutulur.
 • 4.
  Yüz Doğrulama
  Yüz doğrulama seçeneğinde ise kimlik kartının okutulduğu anda ortamdaki kameralar aracılığı ile geçiş yapacak kişinin yüzü ile karşılaştırma yapılır.
PAKETLER

Taahhüt Gerektirmeyen Yeni Nesil Bütçe ve Doğa Dostu Geçiş Sistemi

Mevcut geçiş sisteminizi çok daha teknolojik ve güvenli hale dönüştüren Eyedius Konforlu Geçiş’e yalnızca 350 liradan başlayan fiyatlarla ve 12 ay taksitli bir ödeme planıyla sahip olabilirsiniz. Üstelik bütçenize uygun aylık bedellerle sunulan Eyedius Mobil Asistan sayesinde 7/24 sizin için çalışan asistanınızın keyfini çıkarın.Daha fazla sorun var mı?
Bizi ara… 0542 393 34 87(EYEDIUS)
veya ziyaret et: Yardım Merkezi

Bilgilerinizi Tamamlayın

Bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz.

Sık sorulan sorular

Sistem nasıl çalışır?

“Passbox” akıllı kutumuzu geçiş sisteminizin devresine ekleyin. Elektriğini bağlayın. Masaüstü bilgisayarınız veya mobil cihazınızdan, Passbox’u yapılandırıp işletmenize ekleyin. Bu kadar! Artık yetkili kişileri tanımlayıp geçişlerini sağlayabilirsiniz.

Elektrikle açılan bir geçiş sistemi olması yeterli mi?

Evet! Eyedius “Passbox” açılma sistemi elektrik ile tetiklenen tüm kapılarınıza, turnikelerinize bariyerlerinize uyumludur. Mevcut akıma bağlantı yapıldıktan sonra rahatça kullanabilirsiniz.

Akıllı kutudan başka herhangi bir ihtiyaç var mı?

Tabii ki yok! Geçiş yaparken sadece telefonunuzun veya telefonunuzdan tanımlamış olduğunuz diğer kartınızın yanınızda olduğuna emin olun.

Güçlendiriciler için ek bir cihaz gerekiyor mu?

Hayır! Güçlendiriciler tamamen bulut üzerinden eklenir. Cihazda veya kurulumda hiçbir değişiklik gerektirmez.

Ek Paketler nasıl entegre ediliyor?

Ek paketler ihtiyaç yapısına göre tamamen bulut üzerinden yada size getirilip kurulan bir sunucu ile sağlanabilir. Bu ihtiyaçlarınız ile alakalı biz sizi tüm süreçle alakalı bilgilendiriyor olacağız.

Telefonla geçerken hangi bağlantı yolları kullanılıyor?

Telefonla geçerken en güvenilir, mesafeli ve konforlu geçiş için Bluetooth ile iletişim önerilmektedir. Ancak bunu tercih etmiyorsanız, telefonunuzun kilidini açtıktan sonra akıllı kutuya yaklaştırırsanız NFC teknolojisi ile temassız geçiş de yapabilirsiniz.

Akıllı kutuyu tamamen kapalı devre çalıştırabilir miyim?

Elbette! Akıllı kutunuza direk kendi üzerinden erişerek; yetkili kişilerin telefon numaralarını ve/veya kart bilgilerini cihazın üzerine girebilir, tamamen kapalı devre olarak da kullanabilirsiniz.

Telefonum akıllı değilse ne yapmalıyım?

Bu durumda ancak kart ile geçiş yapabilirsiniz. Kutuya tanıtmak istediğiniz kart ile, kutunun kendisine bağlanıp yetkili olarak tanımlamanız yeterlidir. Bu yöntem kamera sistemiyle desteklenir ise risk en aza indirilmiş olacaktır.

“Passbox” cihazının garanti süresi ne kadar?

Passbox cihazımız 2 yıl garantilidir.

Cihazı çıkartıp bir başka kapıya bağlayabilir miyim?

Elbette! Cihazı bir kez yapılandırıp, işletmenize tanımladıktan sonra artık istediğiniz kapıya bağlayabilirsiniz. Ancak farklı bir işletme hesabına tanımlamanız gerekirse sıfırlayıp tekrar yapılandırmalı ve bu yapılandırma esnasında diğer işletme üzerinden aktivasyon kodu üretmelisiniz.

Bir sorum olursa ne yapmalıyım?

Bize 0542 EYEDIUS (393 34 87) numaralı telefondan veya online destek sistemimizden her zaman ulaşabilirsiniz.

Size en uygun Eyedius çözümleri ve ihtiyacınıza özel çözümler için bizimle iletişime geçin!