Hakkımızda

Kullanıcı Odaklı Yenilikçi Çözümler

Eyedius, kullanıcıların güvenlik için ihtiyacı olan tüm çözümleri tek çatı altında toplayan mobil ve bulut tabanlı bir yazılımdır.

İletişim Kariyer

Biz tüm enerjimiz, gücümüz ve yaratıcılığımızla güvenliğinize gözümüz gibi bakmaya devam edeceğiz!

Akıllı cihazların ve yapay zekanın hayatımıza fazlasıyla dahil olduğu bu dönemde, gözümüz gibi bakmak istediğimiz çok önemli bir şey var: Güvenliğiniz…

Sizin güvenliğinizi düşünürken bir yandan da güvenlik teknolojilerine yepyeni bir bakış açısı getirmek amacıyla yola çıktık. TUBITAK destekli Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda, tamamen yerli ekibimiz tarafından gerçekleştirilen, tıpkı insan gözü gibi baktığını gören ve gördüğünü anlamlandırabilen yüksek teknolojili bir yazılım yarattık.

İngilizce “göz” anlamına gelen “eye” ile Latince “korumak” anlamına gelen “dius” kelimelerini birleştirdik ve “sizi koruyan akıllı göz” anlamına gelen EYEDIUS ortaya çıktı.

Geliştirdiğimiz üst düzey güvenlik teknolojileri, hem yaşam alanlarınızda hem de ofis, otel, iş merkezi gibi tüm çalışma alanlarında kullanılabiliyor. Size yaşamın her noktasında, 360 derece güvenlik sağlayabilmek için durmadan çalışıyoruz.

İçiniz rahat olsun. Biz tüm enerjimiz, gücümüz ve yaratıcılığımızla güvenliğinize gözümüz gibi bakmaya devam edeceğiz.

Büyümeye Devam Ediyoruz…

  • 2017 yılında İTÜ BigBang Challenge kapsamında 12 bin girişim arasından “En Değerli Girişimi” seçildi.
  • 2019 yılında Forbes “Geleceğin 50 Milyarlık Girişimleri” listesinde yer aldı. 
  • Geçiş kontrol çözümü ile European Network of Living Labs 2019 kapsamında ikincilik ödülü aldı.
  • Yapay zeka ve doğrulama teknolojileri alanında üç farklı patenti bulunuyor.

Neden EYEDIUS?

Kendi geliştirdiğimiz algoritmalarımız ile yola çıktığımız andan itibaren amacımız; dünyanın her alanını herkes için güvenilir kılmak…

Bu amaçla insan merkezli çözümler sunarken, veri güvenliğinizi de düşünerek dünyanın her yerinde aynı heyecanla yanınızdayız!

1

Veri Güvenliğiniz En Önemli Değerimiz

Evinizin ve işletmenizin güvenliğinin yanı sıra verilerinizi de önemsiyoruz. Bulut tabanlı ve üç katmanlı bir koruma ile muhafaza edilen bilgileriniz bizimle her zaman güvende.

Akıllı telefonunuzda yer alan, uygulamaya ve şahsınıza ait tüm veriler ise KVKK – GDPR uyumlu sistem ile büyük bir titizlikle saklanıyor ve uygulamayı sildiğiniz anda Eyedius veri tabanından da siliniyor.

2

İnsan Merkezli Çözümler Sunarız, Sadece Faydanız için Hep Daha İyi Teknoloji Üretiriz

Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan Eyedius yazılımı; herhangi bir açık kaynak kod kullanmadan, yapay zeka ve derin öğrenme ile gerçek zamanlı bir veri analizi gerçekleştiriyor. Şu ana kadar 12 milyondan fazla yüzün tanımlı olduğu ve doğruluk oranı %99.82 olan sistemimiz, marka bağımsız tüm kamera, turnike, bariyer gibi donanımlara entegre olabiliyor.

3

İnsanlar İçin Varız, Dünyanın Her Yerinde Aynı Heyecanla Yanınızdayız

Eyedius’un sunduğu bulut tabanlı uygulama sayesinde dünyanın her yerinde güvenle kullanabilirsiniz. Bir değil, bin kullanıcıya bile ulaşıp, aynı performans ile istediğiniz sayıda lokasyonda hizmet alabileceğiniz bir sistemimiz var.

Eyedius Size Gözü Gibi Bakar

Hakkımızda

Ücretsiz Teklif Alın

Daha fazla sorun var mı?
Bizi ara… 0542 393 34 87(EYEDIUS)
veya ziyaret et: Yardım Merkezi
Bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz.