EYEDIUS | SECURITY

Mevcut Kameralarınız ile Daha Güvenli ve Kontrollü Alanlar

Eyedius Security; güvenlik kameralarınızı Eyedius teknolojisine bağlayarak; görüntülerinizi gerçek zamanlı analiz eder ve anormal bir durum oluştuğunda size anında uyarı üretir.

Başla!
 • Sizin Yerinize İzler

  Sizin yerinize onlarca kamera görüntüsünü analiz eden Eyedius sayesinde zamanınız tamamen size kalır!

 • Yanlış Alarmlara Son

  Görüntüyü anlık olarak anlamlandıran Eyedius teknolojisi ile yanlış alarmlar yok denecek kadar azalır.

 • Tüm Veriler Tek Sistemde

  Nerede olursanız olun, mobil cihazlarınıza gelen anlık bilgilendirme mesajları ile alarm durumundan haberdar olursunuz.

 • Modüler Yapı

  İhtiyacınıza yönelik, her kameraya özgü farklı senaryolar tanımlayarak, güvenlik sisteminizi kişiselleştirebilirsiniz.

 • Etkin Uyarılar

  Alarm durumunda, oluşan bildirim veya uyarılarınızı, nasıl isterseniz öyle alabilirsiniz.

TESPİT

Tanımlı Nesneyi Anında Tespit Eder

Kameralarınıza tanımlamış olduğunuz alarm senaryolarını; güvenlik personelinin gözden kaçırmasına ya da görmemesine ihtimal vermeden anında tespit eder.

MÜKEMMEL VERİMLİLİK

Mevcut Kameralarınızı Mükemmel Verimlilikle Kullanın

Eyedius çözümleri, görüntüyü analiz etmek için özel bir donanım gerektirmez. Bunun en önemli nedeni, kendi geliştirdiği algoritmalar sayesinde, CGA (320 x 200) çözünürlükte bile nesneleri başarıyla tespit edip hızlıca yorumlayabilmesidir.

BİLDİRİMLER

Bildirim mi? Siz Nasıl İsterseniz Öyle!

Eyedius algoritması son derece gelişmiş ve esnek bir uyarı mekanizmasına sahiptir. İsterseniz ekranınıza, isterseniz e-postanıza ya da cep telefonunuza anında bilgi verir. Mevcut siren sinyal sisteminize bile, Eyedius kolayca entegre olur. Gerekli tüm anlarda sizi bilgilendirir.

ANOMALİLER

Özel anomali durumlarını anında farkeder

Kapıyı kurcalayan biri, olmaması gereken yerde uzun süre duran biri, çıkış kapısından giriş yapmaya çalışan bir kişi, ters yönden gelen bir araç… Bunları tespit etmek Eyedius’un uzmanlık alanı! Siz senaryolarınızı belirleyin, gerisini Eyedius’un fark yaratan yapay zekasına bırakın.

KURULUM

4 KOLAY ADIMLA İŞLETMELERİNİZ
DAHA GÜVENLİ

 • 1.
  Paket seç
  Size en uygun Eyedius Security paketi seçilir ve satın alınır.
 • 2.
  Sunucu kurulumu
  Eyedius veya İş Ortağı tarafından sunucu teslimi ile birlikte ürünün kurulumu yapılır.
 • 3.
  Senaryo tanımlama
  Kamera ve güvenlik ihtiyacına yönelik senaryolar tanımlanır.
 • 4.
  Kullanmaya Başlayın
  İster kapalı devre ister bulut hesabınızdan rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz!

Herkes için akıllı fiyatlandırma

Eyedius Security ana paketi sunucu ve kişi tespit yazılım lisansı ile birlikte anahtar teslim olarak sağlanır; sabit fiyattır ve kredi kartına taksitlenebilir. Güçlendiriciler opsiyoneldir ve aylık olarak ücretlendirilir.

Ana Paketinizi Tanımlayın

Güçlendiricilerinizi Ekleyin

Sipariş Özeti

Ana Paket

Güçlendiriciler

Özel Güçlendiriciler Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin

Bilgilerinizi Tamamlayın

Bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz.
Daha fazla sorun var mı? Bizi ara… 0542 393 34 87(EYEDIUS)
veya ziyaret et: Yardım Merkezi

Sık sorulan sorular

Sistem nasıl çalışır?

Kamera sayınıza göre Eyedius yazılımı içerisine yüklenmiş bir sunucu size özel olarak üretilir. Bu paket adresinize teslim edilip, tüm teknik kurulumları tamamlanarak anahtar teslim bir şekilde canlıya alınır.

Proaktif alarm tam olarak nedir?

Eyedius’un benzersiz bir özelliği! “Access” ürününde geçiş yapmanızı sağlayan cihazlar, mevcut güvenlik kameralarınızda yapılan “Security” analizlerinde bir gariplik olduğunda proaktif bir alarm sistemi olarak çalışır. Yani örneğin çitlerinizden atlamakta olan bir kişi varsa, hemen orada yerinde ışıklı-sirenli bir alarm üreterek olay gerçekleşmeden önlemenizi sağlar! Üstelik özel bir siren, ışık, sinyalizasyon sistemi gerektirmez, tümüyle uyumludur.

Benim kameramda video analiz zaten var, niye “Security” çözüm paketi almalıyım?

Eyedius yapay zeka teknolojisi %99.87 başarı oranıyla çalışır. Özellikle kameralar üzerinde gömülü olan sistemler küçük mikro işlemcilerde sınırlı akıllı teknolojiler içerir. Dolayısıyla yanlış alarm üretme ihtimalleri de çok yüksektir. Eyedius ile doğru nesneye doğru senaryo için doğru alarm üretildiğine emin olursunuz.

Kameralarım IP değil, “Security” çözümü yine de çalışır mı?

Eyedius, RTSP (Real-time stream protocol) bandından aldığı görüntüleri IP, AHD farketmeksizin işleyebilmektedir. 640 x 480 çözünürlükteki görüntülerde bile neredeyse hatasız bir biçimde nesneleri ayırt edebilen bu teknoloji ile mevcut kameralarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. DVR cihazlarının bir çoğunda RTSP’ye çevirici kanal yapısı bulunmaktadır.

Teknolojiyi nasıl test edebilirim?

İş ortaklarımızın web ara yüzümüzde bulut analiz araçlarına erişimi bulunmaktadır. Kendi kamera görüntülerinizi bulut analiz araçlarına yükleyerek sonuçlarını canlı şekilde görebilirsiniz. İş ortağımız size bu konuda yardımcı olacaktır. İster nesne tanıma, ister yüz tanıma, ister yüz analizi sonuçlarını kendi görüntülerinizle deneyimleyebilirsiniz.

Hangi çeşit bildirimler alabilirim?

“Security” paketinde standart gelen bildirim; sunucu bilgisayar ya da aynı ağdaki herhangi bir bilgisayar ekranında oluşturulan sesli alarm penceresi şeklindedir. Merkezi bulut sistemi güçlendirici paketiniz varsa e-mail ya da akıllı telefonunuza bildirim alabilirsiniz. Proaktif alarm verebilmek için ise “Passbox”lar satın almanız yeterlidir.

Başka bir yazılımdan bildirimleri alabilir miyim?

Sunucu bilgisayara kurulan yazılım içerisinde bir ayar yapılarak, bildirimleri güvenli bir protokol ile dışarıya alabilirsiniz. Bunun detayları için bize ulaşmanız yeterli.

Size en uygun Eyedius çözümleri ve ihtiyacınıza özel çözümler için bizimle iletişime geçin!