EFFICIENCY ile Ziyaretçi ve Çalışan Ölçümü

Mevcut Kameralarınız ile Daha Detaylı Ziyaretçi Analizleri

Eyedius Efficiency; tamamen kendi algoritmasıyla ve kesinlikle biyometrik veri kullanmadan ziyaretçilerinizi sayar, işletmenizin hangi alanında ne kadar süre boyunca kaldığını ölçümler.

Başla!
 • Merkezi Yönetim

  Birden fazla iş yeri/mağazanız olsa bile tek merkezden tüm verileri yönetmenin konforunu yaşayın.

 • Satış Odaklı Veriler

  İşletmenizin satışlarını arttırmaya yönelik en faydalı verileri dinamik tablo, grafik ve kıyaslama analizleriyle inceleyebilirsiniz.

 • Biyometrisiz Analizler

  Biyometri veri kullanılmadan, KVKK regülasyonlarına uyumlu sistem sayesinde anonim analizler gerçekleştirilir.

 • Ek Donanım Yok

  Özel bir donanım kurmanıza gerek kalmadan yalnızca mevcut kameralarınız ile analizler yapabilirsiniz.

 • Zahmetsiz Kurulum

  İşletmenize hiçbir donanım veya ara yazılım yerleştirmeden, sadece kayıtlı videolarınızı işleyerek verilerinizi oluşturur.

ÖLÇÜM

Müşterilerinizi saymak için sadece mevcut kameralarınız yeterli!

İşletmenizin giriş noktalarına bakan kameralarınıza Eyedius Efficiency paketini kurun. Bu kameralar ile giriş yapan insanları otomatik olarak tespit edebilir, Eyedius’un sıradışı takip algoritmasıyla sayabilir, raporlayabilir ve ihtiyacınız olan ölçümleri yapabilirsiniz.

VERİMLİLİK HARİTASI

İşletmenizin Verimlilik Haritasını Kusursuz Şekilde Çıkarın

Ziyaretçileriniz işletmenizde hangi bölümlerde ne kadar vakit geçirdiğini, içeride ne kadar süre kaldığını, ve bu verileri tarih & demografi verileriyle birleştirerek eşsiz bir verimlilik haritasını kişisel verilere tamamen uyumlu olarak (biyometri kullanmadan) oluşturabilirsiniz. .

DEMOGRAFİK BİLGİLER

Demografik Analizlerle Verinizi Daha da Zenginleştirin

İşletmenize giriş yapan kişiler hakkında daha detaylı bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Eyedius ile işletmenizi ziyaret eden kişileri anonim olarak analiz edebilir, cinsiyet ve yaş gibi demografik bilgileri ile diğer detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

MÜKEMMEL VERİMLİLİK

Gerçek zamanlı bildirimlerle satışlarınızı katlayın

Ziyaretçi analizlerinizi gerçek zamanlı modele çevirerek; değerli analitik verileriniz doğrultusunda; müşterilerinizin kategorisine göre özel reklamlar çıkartabilirsiniz; belirli ürünlere özel olarak insan yoğunluğu olduğunda ekranlarınızda o ürüne özel promosyonlar gösterip ilgiyi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

KURULUM

4 KOLAY ADIMLA ZİYARETÇİLERİNİZİ
DAHA İYİ TANIYIN

 • 1.
  Paket seç
  Size en uygun Eyedius Efficiency paketi seçilir ve satın alınır.
 • 2.
  Sunucu kurulumu
  Eyedius veya İş Ortağı tarafından sunucu teslimi ile birlikte ürünün kurulumu yapılır.
 • 3.
  Bağlantı ayarları
  Eyedius veya iş ortağı tarafından kameralarınız ile bağlantı kurulur, veri üretecek senaryolar tanımlanır.
 • 4.
  Kullanmaya Başlayın
  İster kapalı devre ister bulut hesabınızdan detaylı analiz raporlarına erişebilirsiniz!

Herkes için akıllı fiyatlandırma

Eyedius Efficiency ana paketi sunucu ve kişi tespit yazılım lisansı ile birlikte anahtar teslim olarak sağlanır; sabit fiyattır ve kredi kartına taksitlenebilir. Güçlendiriciler opsiyoneldir ve aylık olarak ücretlendirilir.

Ana Paketinizi Tanımlayın

Güçlendiricilerinizi Ekleyin

Sipariş Özeti

Ana Paket

Güçlendiriciler

Özel Güçlendiriciler Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin

Bilgilerinizi Tamamlayın

Bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz.
Daha fazla sorun var mı? Bizi ara… 0542 393 34 87(EYEDIUS)
veya ziyaret et: Yardım Merkezi

Sık sorulan sorular

Sistem nasıl çalışır?

Kameralarınızın bağlı olduğu ağdaki herhangi bir bilgisayarınıza “Eyedius Cloud Connection” aracını yüklersiniz. Kameralarınızı tanımladıktan sonra bu araç görüntülerinizi 24 saatlik dilimlerde bulut sistemde analiz eder; ve size özel ara yüzünüzde ihtiyacınız olan tüm sayım, içeride kalma, demografik, yoğunluk verilerinizi oluşturarak raporlar.

Neden “Efficiency” tercih etmeliyim?

Eyedius’un kendine özgü “body-id” teknolojisiyle yüz anahtarı gerekmeden ve adım başı kamera koymadan -mevcut kameralarınızı olduğu gibi kullanarak- ziyaretçilerinizi ölçümleyebilir ve ayak izi haritalarını oluşturabilirsiniz. Üstelik işletmenize herhangi bir donanım ya da sunucu da kurmadan.

Ekranlarda anında bildirim yapabilir miyim?

“Gerçek zamanlı” analiz yapmak isterseniz, işletmenize bir sunucu kurarak müşterilerinizin demografik analizlerine göre, o zaman dilimi için göstermek istediğiniz promosyon veya mesajları paylaşabilir; müşterilerinizin ilgisini çekebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Bu çözüm bir ek paket olarak sunulmaktadır.

Kameralar için özel bir ihtiyaç var mı?

Hayır. Güvenlik kameralarınızı olduğu gibi ve hiçbir ekleme gerekmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yalnızca analiz açılarının istikrarlı olması gerekmektedir. Bu konuda Eyedius teknik ekibi sizlere yardımcı olacaktır.

Sunucuya ihtiyaç var mı?

Ekranda anlık bildirim yapmak; işletmenizdeki kişi sayısına göre uyarılar vermek gibi “gerçek zamanlı” ihtiyaçlarınız için sunucu gereklidir. Bunların haricindeki tüm analizler tamamen bulut üzerinde işlenir.

Teknolojiyi nasıl test edebilirim?

İş ortaklarımızın web ara yüzümüzde bulut analiz araçlarına erişimi bulunmaktadır. Kendi kamera görüntülerinizi bulut analiz araçlarına yükleyerek sonuçlarını canlı şekilde görebilirsiniz. İş ortağımız size bu konuda yardımcı olacaktır. İster nesne tanıma, ister yüz tanıma, ister yüz analizi sonuçlarını kendi görüntülerinizle deneyimleyebilirsiniz.

Bir sorum olursa ne yapmalıyım?

Bize 0542 EYEDIUS (393 34 87) numaralı telefondan veya online destek sistemimizden her zaman ulaşabilirsiniz.

Size en uygun Eyedius çözümleri ve ihtiyacınıza özel çözümler için bizimle iletişime geçin!