Akıllı Alarm

Yapay Zeka ile Kameralarınızı Alarm Sistemine Dönüştürün

Yalnızca kayıt amaçlı kullandığınız kameraları, Eyedius Akıllı Alarm ile yeni nesil yapay zekaya sahip akıllı gözetim ve uyarı sistemine dönüştürün. Güvenlik riski taşıyan durumları tahmin ederek değil, görerek anlamlandıran Eyedius Akıllı Alarm sistemi ile işletmenizi daha uygun bir bütçe ile daha güvenli hale getirin.

Başla!
 • Görüntüden Analiz

  Hareket sensörleri yerine kamera görüntülerini izleyen yüksek teknoloji ile yalnızca insan olması durumunda alarm üretir.

 • Yanlış Alarmlara Son

  Rüzgarda esen ağaç dalına, kedi ve köpeğe uyarı vermez, yanlış alarm olasılığı en az 30 kat daha düşüktür.

 • Kamera Maliyeti Yok

  Mevcut güvenlik kameralarını yapay zeka teknolojisi ile daha akıllı hale getirerek, ek kamera maliyeti oluşturmaz.

 • Kablolama Oluşturmaz

  Güvenlik için mevcut alt yapınızı kullanarak işletmenizde yeniden ortamda kablolama, tadilat süreci oluşturmaz

 • Taahhüt Yok

  Zorunlu aylık taahhütlere bağımlı ödeme planı yerine her zaman iptal edilebilen ve kullandıkça düşen ödeme planı sunar.

İNSAN TESPİTİ

Sizin Yerinize Görerek Anlamlandıran ve Karar Verebilen Bir Alarm Sistemi

Eski tip alarm sistemlerinin yetersiz teknolojileri sebepli evcil hayvanlara veya tehlike olmayan durumlara karşı oluşan yanlış alarmlar gününüzü ve moralinizi bozmasın. Yetkilileri tespit edebilen; kişiler çıktığında otomatik olarak tekrar devreye giren, tehlikeli durumları meydana gelmeden önce bildirebilen akıllı alarm sisteminin sağladığı yüksek teknoloji ve üst düzey güvenliğin konforunu yaşayın.

EK DONANIM YOK

 

Daha iyi Güvenlik İçin Kameralarınızın Eyedius Teknolojisi ile Akıllandırılması Yeterli

 

Sizin kameralarınız ve bilgisayarınız, güvenliğinizi sağlamak için ise yalnızca Eyedius yeterli. İşletmenizde kayıt amaçlı kullandığınız marka model farketmeden tüm güvenlik kameraları, Eyedius teknolojisiyle, yapay zekaya sahip birer akıllı alarm sistemine dönüşür. Altyapınızı yenilemeye, işletmenizdeki her bir noktaya yeni bir cihaz almaya ihtiyacınız kalmaz.

BÜTÇE DOSTU

 

Yüksek Teknoloji Sayesinde Düşük Maliyetli & Taahhütsüz Hizmet

 

Eski tip alarm sistemleri özel donanımların temini, montajı ve her bir noktaya uygulama gerektirir. Çok sayıda oluşan yanlış alarmlar ve “ihbar” sisteminin konvansiyonel olması sebebiyle ciddi operasyon maliyetleri oluşturur. Eyedius ile tamamen dijital altyapılı bir bildirim sistemi ve “görerek anlamlandıran” bir alarm sistemiyle hem daha uygun aylık ücretler, hem de istediğiniz zaman hiçbir ceza, gizli masraf olmadan kolaylıkla iptal imkanı.

MOBİL ASİSTAN

 

Dijital Kalkan İle Korunan İşletmeniz Hep Güvende

 

Alarm şifrelerinin paylaşılması, sistemin devreye alınmasının unutulması gibi insan faktörlü riskleri, güvenliğinizi dijitalleştirerek tamamen ortadan kaldırın. Mobil güvenlik asistanız otomatik devreye girerek olası bir güvenlik riski durumunda cep telefonunuza fotoğraflı bildirimler iletir, yerinde siren sistemini devreye sokar ve Eyedius Asistan, kolluk kuvvetlerine anında dijital yoldan ihbar ederek güvenliğinizi sağlar.

KURULUM

EYEDIUS AKILLI ALARM NASIL ÇALIŞIR?

 • 1.
  Kişi Tespiti
  Kamera görüntüsünde bir kişi tespit edilmesi durumunda cep telefonunuza anlık mobil bildirim iletilir.
 • 2.
  Güvenli Mod
  İçeri giriş yapan kişi ‘siz’ ya da ‘çalışanlarınız’ ise alarm modu otomatik olarak ‘güvenli moda’ dönüştürülür.
 • 3.
  Alarm Modu
  İşletme içerisinde kimse kalmadığında otomatik olarak ya da mobil uygulama üzerinden alarm modu aktif hale getirilir.
 • 4.
  Otomatik Alarm
  Herkes çıktığında otomatik olarak veya yetkili kişi mobil uygulamadan elle sistemi tekrar ‘aktif’ konuma getirilir.
PAKETLER

Taahhüt Gerektirmeyen Yeni Nesil ve Bütçe Dostu Alarm Sistemi

Yalnızca ayda 99 liradan başlayan fiyatlarla, taahhüt gerektirmeyen dilediğiniz zaman ceza ödemeden sonlandırabileceğiniz yeni nesil alarm sistemi ile tanışın. Üstelik her ay kullanım ile birlikte ödeyeceğiniz fiyatlar sürekli düşer.Daha fazla sorun var mı?
Bizi ara… 0542 393 34 87(EYEDIUS)
veya ziyaret et: Yardım Merkezi

Bilgilerinizi Tamamlayın

Bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz.

Sık sorulan sorular

Sistem nasıl çalışır?

Kamera sayınıza göre Eyedius yazılımı içerisine yüklenmiş bir sunucu size özel olarak üretilir. Bu paket adresinize teslim edilip, tüm teknik kurulumları tamamlanarak anahtar teslim bir şekilde canlıya alınır.

Proaktif alarm tam olarak nedir?

Eyedius’un benzersiz bir özelliği! “Access” ürününde geçiş yapmanızı sağlayan cihazlar, mevcut güvenlik kameralarınızda yapılan “Security” analizlerinde bir gariplik olduğunda proaktif bir alarm sistemi olarak çalışır. Yani örneğin çitlerinizden atlamakta olan bir kişi varsa, hemen orada yerinde ışıklı-sirenli bir alarm üreterek olay gerçekleşmeden önlemenizi sağlar! Üstelik özel bir siren, ışık, sinyalizasyon sistemi gerektirmez, tümüyle uyumludur.

Benim kameramda video analiz zaten var, niye “Security” çözüm paketi almalıyım?

Eyedius yapay zeka teknolojisi %99.87 başarı oranıyla çalışır. Özellikle kameralar üzerinde gömülü olan sistemler küçük mikro işlemcilerde sınırlı akıllı teknolojiler içerir. Dolayısıyla yanlış alarm üretme ihtimalleri de çok yüksektir. Eyedius ile doğru nesneye doğru senaryo için doğru alarm üretildiğine emin olursunuz.

Kameralarım IP değil, “Security” çözümü yine de çalışır mı?

Eyedius, RTSP (Real-time stream protocol) bandından aldığı görüntüleri IP, AHD farketmeksizin işleyebilmektedir. 640 x 480 çözünürlükteki görüntülerde bile neredeyse hatasız bir biçimde nesneleri ayırt edebilen bu teknoloji ile mevcut kameralarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. DVR cihazlarının bir çoğunda RTSP’ye çevirici kanal yapısı bulunmaktadır.

Teknolojiyi nasıl test edebilirim?

İş ortaklarımızın web ara yüzümüzde bulut analiz araçlarına erişimi bulunmaktadır. Kendi kamera görüntülerinizi bulut analiz araçlarına yükleyerek sonuçlarını canlı şekilde görebilirsiniz. İş ortağımız size bu konuda yardımcı olacaktır. İster nesne tanıma, ister yüz tanıma, ister yüz analizi sonuçlarını kendi görüntülerinizle deneyimleyebilirsiniz.

Hangi çeşit bildirimler alabilirim?

“Security” paketinde standart gelen bildirim; sunucu bilgisayar ya da aynı ağdaki herhangi bir bilgisayar ekranında oluşturulan sesli alarm penceresi şeklindedir. Merkezi bulut sistemi güçlendirici paketiniz varsa e-mail ya da akıllı telefonunuza bildirim alabilirsiniz. Proaktif alarm verebilmek için ise “Passbox”lar satın almanız yeterlidir.

Başka bir yazılımdan bildirimleri alabilir miyim?

Sunucu bilgisayara kurulan yazılım içerisinde bir ayar yapılarak, bildirimleri güvenli bir protokol ile dışarıya alabilirsiniz. Bunun detayları için bize ulaşmanız yeterli.

Size en uygun Eyedius çözümleri ve ihtiyacınıza özel çözümler için bizimle iletişime geçin!