Access

Misafirlerinizi Dijital Ortamda Karşılayın

Ofis, konut site, fabrika, okul gibi pek çok işletmede geçiş sistemlerinin en önemli parçasından biri de misafir yönetimidir. Onlarca kişinin misafir olarak girdiği alanlarda, güvenliğin sağlanmasının yanı sıra yeni normal düzende toplum sağlığının korunması da büyük önem taşır. 

GÜVENLİK VE TOPLUM SAĞLIĞI 

GÖZ ÖNÜNE ALINMALI

Geleneksel yöntemlerde misafir kabulü; misafirin giriş alanında bilgilerinin kaydedilmesi ve ardından giriş yetkisi için misafirler için ayrılan ancak herkesin kullandığı kartların ya da şifrelerin verilmesi ile sağlanır. Karşılama alanının yoğunluğu ya da insan kaynaklı hatalar nedeniyle kimi zaman misafir kaydı düzenli tutulamaz ya da birden fazla kişinin tek kart ile geçiş yapmasına bağlı güvenlik açıkları oluşabilir. Öte yandan misafir kaydı için herkesin temas ettiği kartların sıklıkla el değiştirmesi ya da giriş için kullanılan şifrelerin kullanıldığı tuşlar hastalığın yayılması açısından büyük risk taşır.

Ülkemizin koronavirüs sonrası hastalığın yayılmasını önlemek amaçlı sosyal mesafe ve temas kurallarına uygun misafir yönetimi için dijital ve yapay zeka entegre sistemler ile ortam güvenliği sağlanırken, toplum sağlığı da korunur. 

3 ADIMDA DİJİTAL ANAHTAR OLUŞTURUN

Yalnızca kullanıcıların kendi mobil cihazları ile çalışan Eyedius Access, misafir yönetimini dijitalleştirirken, kart temasını da ortadan kaldırarak hijyenik ve güvenli misafir geçişi yapmanızı sağlar. 

  1. Kullanıcılar, misafir daha gelmeden önce kendi cep telefonunda yüklü Eyedius Pass mobil uygulaması aracılığı ile tek kullanımlık dijital anahtar oluşturur. 
  2. Misafire geçiş yapacağı zamana kadar aktif olarak tutulan dijital anahtar, mesaj uygulamaları aracılığı ile paylaşılır. 
  3. Misafir, geçiş yapacağı alana geldiğinde kendi cep telefonu üzerinden temassız ve danışma alanında vakit geçirmeden hijyenik ve güvenli geçişi sağlanır.

TÜM GEÇİŞLERİ 

TEK ÇATI ALTINDA YÖNETİN

Eyedius Access, misafir yönetiminin olduğu konut – site, ofis, okul, fabrika gibi birçok farklı işletmede kolaylıkla kullanılır. Mevcut sisteme uyumlu çalışarak altyapı maliyeti oluşturmazken, tüm misafir yönetiminin dijital ve temassız yapılmasına yardımcı olur. 

  • Teması Ortadan Kaldırır: Geçiş sırasında kart alışverişini ortadan kaldırarak teması azaltırken, karşılama alanında kimlik kartını rehin bırakma gibi prosedürleri de ortadan kaldırır.
  • Kalabalıkların Önüne Geçer: Kayıt işlemini, misafir gelmeden önce dijital ortamda yapan Eyedius Access, karşılama alanlarında oluşan yoğunluğun önüne geçerken, sosyal mesafe kurallarını da korur.
  • Düzenli Dijital Kayıtlar: Tamamen mobil cihazlar aracılığı ile yapılan geçişler, misafir yönetimini dijitalleştirirken, birden çok girişi olan alanlarda eksik kayıt tutulması gibi sorunların da önüne geçer.
  • Altyapı Maliyeti Oluşturmaz: Marka model bağımsız mevcut turnike, bariyer ve elektronik kapı sistemine yalnızca bluetooth tabanlı iot cihazı entegre edilerek çalışan Eyedius Access, yeni bir altyapı maliyeti oluşturmadan hem kullanıcıların hem de misafirlerin daha hijyenik ve güvenli geçiş yapmasını sağlar.

Eyedius’un sunduğu bu çözümleri tercih edebilir, temassız ve hijyenik geçişi ile misafirlerinize yüksek teknoloji sunabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Eyedius Access sayfasına göz atabilir ya da Eyedius ile iletişim kurabilirsiniz.