Access

Geçiş Sisteminiz Hijyen Kurallarına Uygun Mu?

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı ülkemizde önlemler alınırken, bir yandan da ülkemizde yeni normal düzen için önemli adımlar atılıyor. Toplumsal açıdan havalimanından restoranlara, ofislerden marketlere kadar hayatın her alanında yeni hijyen kuralları uygulanıyor. Devletin yürürlüğe soktuğu kuralların yanı sıra bireysel olarak da gündelik hayatın yeni normal düzen kapsamında gözden geçirilmesi büyük önem taşıyor.

Sosyal mesafenin hayatımızın bir parçası olacağı bu dönemde bireysel alınacak önlemler toplum sağlığına büyük katkı sağlayacaktır. Özellikle teknolojinin de gelişmesi pandemi sürecinde hayatımızın dijital yeni düzene uyum göstermesine yardımcı olacaktır. 

GEÇİŞ SİSTEMİNİZİ DİJİTALLEŞTİRİN

Gün içerisinde en çok temas edilen apartman girişleri, toplu yaşamın yoğun olduğu site girişleri ve sosyal alanlara geçişler ve ofis turnikeleri koronavirüs açısından yüksek risk teşkil ediyor. Koronavirüs öncesi kullanılan şifre ya da kartlı sistemler güvenlik amaçlı kullanılsa da insan sağlığı açısından yeniden gözden geçirilmesi gerekiyor. Yeni normal düzende pek çok yerde kullanılan bu sistemler yerine dijital çözümler tercih edilerek hem yüksek güvenlik hem de hijyen kurallarına tam uygunluk sağlanabilir. 

temassız geçiş

TEMASSIZ GEÇİŞİ DENEYİMLEYİN

Güvenlik alışkanlıklarınızı teknolojik çözümler ile değiştiren Eyedius’un “Access” çözümü, kullanıcıların yalnızca kendi mobil cihazları üzerinden tüm geçiş noktalarından temassız giriş – çıkış yapabilmesini sağlıyor. Turnike, kapı ya da bariyer gibi geçiş alanına gelen kullanıcıların tek yapması gereken telefonuna yüklenen mobil uygulama üzerinden geçiş yapacağı alanı seçmek. İstenildiği takdirde güvenlik ihtiyaçlarına göre yönelik seçilebilen seviyesi ile sistem kişiselleştirilebilir.

Apartman, site, ofis, otopark, okul girişi gibi tüm alanlarda kullanılabilen ve turnike, kapı ya da bariyer gibi tüm mevcut geçiş sistemine kolaylıkla entegre edilebilen “Access” dijital dönüşünüze yardımcı olurken, ek donanım maliyeti çıkarmayarak bütçenizi de korur. 

Eyedius’un sunduğu bu çözümleri tercih edebilir, temassız ve hijyenik geçişi deneyimleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Eyedius Access sayfasına göz atabilir ya da Eyedius ile iletişim kurabilirsiniz.